Description
From the brand
11
New Arrivals
Best Sellers
11
Product Dimensions ‏ : ‎ 4.6 x 2 x 1.95 inches; 5.96 ounces
Item model number ‏ : ‎ SKIN1004_ampoule
Manufacturer ‏ : ‎ Skin1004
ASIN ‏ : ‎ B07ZKHPV9Y
Best Sellers Rank: #723 in Beauty & Personal Care (See Top 100 in Beauty & Personal Care) #27 in Facial Serums